Zapytaj o produkt

O firmie

Witamy na stronie firmy Tech 1

Przedmiotem naszej działalności jest dystrybucja części maszyn i komponentów stosowanych w przemysłowych przenośnikach i liniach technologicznych.

Jesteśmy partnerem dla branż: rozlewnicza, logistyczna, tytoniowa, farmaceutyczna, chemiczna, motoryzacyjna, maszynowa, produkcja opakowań, produkcja artykułów spożywczych, przemysł drzewny i huty szkła.

Zaopatrujemy zakłady przemysłowe w najwyższej jakości łańcuchy płytkowe stalowe i tworzywowe, taśmy modułowe, prowadnice proste i łukowe, profile, komponenty przenośników, napinacze łańcuchów, koła zębate tworzywowe, oraz części maszyn i technikę przemysłową.

 

Jesteśmy przedstawicielem Movex Polska

Na terenie Polski jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów doświadczonego producenta, firmy Movex. Komponenty do transporterów i części zamienne do przenośników transportowych produkowane przez firmę Movex Polska są dzisiaj jednymi z najlepiej ocenianych przez użytkowników. Wyróżniają je innowacyjność, wysoka jakość wykonania oraz wyjątkowa trwałość.

Jesteśmy producentem części maszyn takich jak: ślizgi, prowadnice, koła i wałki napędowe, koła i wałki bierne oraz obrotnie, gwiazdy i koła podziałowe. Wykonujemy też złożone projekty według indywidualnych ustaleń na przykład części maszyn i inne elementy wykorzystywane w przemyśle.

Oferujemy usługi obróbki CNC w parku maszynowym, który jest oparty na maszynach numerycznych. Proponujemy serwis — między innymi inwentaryzację i oznakowanie mat modularnych, łańcuchów płytkowych stalowych, magnetycznych i tworzywowych oraz innych elementów stosowanych w Twoich urządzeniach transportowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W tym miejscu znajdziesz katalogi, które pozwolą Ci w łatwy sposób zdecydować się na konkretne produkty.

Służymy doradztwem i pomocą. Serdecznie zapraszamy do stałej współpracy oraz do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy informacji na temat interesujących Cię produktów.

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

pozdrawiamy

zespół Tech 1

 

Ta strona do prawidłowego funkcjonowania wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.